Zapytanie o organizację imprezy

City Hotel **** w centrum Bydgoszczy organizuje imprezy okolicznościowe i firmowe. Przestronne sale konferencyjne oraz bankietowe, nowoczesny sprzęt techniczny, a także wyborna oferta gastronomiczna gwarantują powodzenie każdego eventu.
O komfort naszych Gości dba doświadczony personel, który troszczy się o przebieg wydarzenia zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Przygotowujemy bankiety i gale, jubileusze, wesela, urodziny, chrzciny i wiele innych eventów.
Jeśli pragniesz zorganizować wyjątkową imprezę w wyjątkowym miejscu, zapraszamy do wypełnienia formularza zapytania. W zapytaniu wystarczy uzupełnić podstawowe pola oraz wprowadzić dodatkowe informacje, które mogą mieć wpływ na cenę lub kwestie organizacyjne wydarzenia. Ze swojej strony zobowiązujemy się do szybkiego udzielenia odpowiedzi, zawierającej informacje o dostępności terminu oraz wstępną kalkulację kosztów.

Kontakt

Dział Gastronomii:
tel. 52 325 25 17
tel. 52 325 25 22

gastronomia@city-hotel.pl

City Hotel, ul. 3 Maja 6, 85-016 Bydgoszcz

    Złóż zapytanie

    *-wymagane

    Używamy plików Cookies, aby nasz serwis był dla Ciebie wygodniejszy i przyjaźniejszy. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Polityka plików cookies Zamknij