City Hotel Parking

Interesuje Cię parking dozorowany w centrum Bydgoszczy ? Dobrze trafiłeś. Budynek parkingu wielopoziomowego City Hotel Parking jest usytuowany w ścisłym centrum Bydgoszczy, przy ul. Jagiellońskiej 23 (za hotelem). Ta bardzo dogodna lokalizacja umożliwia bezpieczne pozostawienie samochodu i dotarcie do Starego Miasta w kilka minut spacerem.

 

Bezpieczny, wygodny i ogólnodostępny parking Bydgoszcz centrum

Nasz parking znajduje się w strategicznym punkcie miasta, gwarantuje wygodny dostęp do urzędów i instytucji, centrów biznesowych, kulturalnych i rozrywkowych w Bydgoszczy. Parking jest czynny 24h, również w niedziele i święta. Na 3 poziomach jest 260 miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Z parkingu mogą korzystać wszyscy zmotoryzowani w systemie godzinowym lub abonamentowym.

City Hotel dysponuje ponadto dozorowanymi płatnymi miejscami postojowymi przy hotelu dla autobusów.


Parking dozorowany dla gości hotelowych

City Hotel Bydgoszcz znajduje się w samym sercu miasta, co czyni naszą ofertę idealną dla osób, które planują korzystać z atrakcji, jakie zapewnia Bydgoszcz. Nasz parking to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu podczas pobytu w mieście.

Gościom rezerwującym nocleg bezpośrednio przez naszą stronę hotelową udostępnimy specjalną ofertę na usługi parkingowe. Jest ona osiągalna tylko w naszym systemie rezerwacji online !


Stacja ładowania pojazdów elektrycznych w Bydgoszczy – nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie

Nasz parking w Bydgoszczy to nie tylko miejsce, gdzie możesz bezpiecznie zostawić swoje auto. Dbając o wygodę naszych gości, a także w trosce o środowisko, oferujemy również stację do ładowania pojazdów elektrycznych. Na terenie parkingu znajduje się dwustanowiskowa stacja ładowania pojazdów elektrycznych o max mocy 22 kW. Aby z niej skorzystać, wystarczy pobrać aplikację ELOCITY ze sklepu Google Play lub App Store.

Zrób zdjęcie kodu QR, aby przejść do pobrania aplikacji ELOCITY.

 

Cennik parkingu 2024 r. - samochody osobowe

Stawki godzinowe1h5 PLN
24h50 PLN
Stawki abonamentowe miesięczne24h280 PLN
koperta330 PLN

Kontakt

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Recepcja Hotelu tel. 52 325 25 00
Parking tel. 52 325 25 82

Używamy plików Cookies, aby nasz serwis był dla Ciebie wygodniejszy i przyjaźniejszy. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Polityka plików cookies Zamknij