Chrzciny Bydgoszcz

City Hotel to wyjątkowa miejsce na chrzciny w Bydgoszczy. Wiemy, że pojawienie się nowej osoby w rodzinie, a co za tym idzie przyjęcie sakramentu Chrztu Świętego, jest dla wszystkich wyjątkowym wydarzeniem wymagającym uroczystej oprawy. Pragniemy, aby rodzinne świętowanie odbyło się w specjalnej atmosferze, komfortowych warunkach i z poczęstunkiem przygotowanym specjalnie na tę uroczystość.

 

Profesjonalna organizacja chrzcin Bydgoszcz

 

Nasza propozycja organizacji przyjęcia z okazji chrzcin w Bydgoszczy obejmuje salę restauracyjną lub bankietową. Dysponujemy 6 salami, gwarantującymi kameralną atmosferę. Scenariusz uroczystości może przebiegać w dwóch wariantach: spotkanie rodzinne rozpoczynające się od obiadu zakończone kolacją lub uroczysty obiad z deserem. Zadbamy o to, aby wydarzenie było szczególne i niezapomniane dla całej rodziny.

 

Wyjątkowa restauracja na chrzciny Bydgoszcz – City Hotel zaprasza

 

Restauracja 3V6 to restauracja w Bydgoszczy, która słynie z pysznych dań. Potrawy naszego szefa kuchni zadowolą gusta wszystkich gości. Po wcześniejszym zgłoszeniu możemy przygotować także dania dla osób z alergiami pokarmowymi i na dietach specjalnych. Mamy też menu dla dzieci. Nasza restauracja na chrzciny w Bydgoszczy oferuje również smaczne desery oraz tort, który uświetni uroczystość. A jeśli planujesz chrzciny w domu, możesz skorzystać z naszego cateringu w Bydgoszczy.


Chrzciny Bydgoszcz – Poznaj nasze atuty

 

W City Hotel kompleksowo zadbamy o organizację przyjęcia z okazji Chrztu Świętego. Co możemy Ci zaoferować:

 • duży wybór klimatyzowanych sal bankietowych w centrum Bydgoszczy,
 • bogate menu w atrakcyjnej cenie,
 • ofertę dla dzieci: małe dzieci bez dodatkowego nakrycia gratis, do lat 5 – 50% ceny menu,
 • ustronne miejsce dla matki z dzieckiem,
 • miejsce zabaw dla dzieci,
 • profesjonalną obsługę,
 • ogólnodostępny parking dla gości,
 • pokoje dla gości w atrakcyjnych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty organizacji chrzcin w City Hotelu w Bydgoszczy. Przyjęcie sakramentu Chrztu Świętego jest ważnym wydarzeniem  dla całej rodziny, dlatego nasz zespół pomoże Ci zorganizować wyjątkową uroczystość. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania bliższych szczegółów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt

Dział Gastronomii:
tel. 52 325 25 17
tel. 52 325 25 22

gastronomia@city-hotel.pl

City Hotel, ul.3 Maja 6, 85-016 Bydgoszcz

  Zapytanie o organizację chrzcin

  *-wymagane

  City Hotel Bydgoszcz – co jeszcze możemy zaproponować?

   

  Jako obiekt z kompleksową ofertą proponujemy możliwość organizacji innych imprez okolicznościowych:

  Hotel Bydgoszcz oferuje także wygodne i dobrze wyposażone pokoje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Używamy plików Cookies, aby nasz serwis był dla Ciebie wygodniejszy i przyjaźniejszy. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Polityka plików cookies Zamknij