Zapytanie o organizację urodzin lub imienin

Umożliwiamy organizację urodzin oraz imienin w wielkim stylu.  W Bydgoszczy nasz czterogwiazdkowy hotel jako jeden z niewielu, oferuje elastyczną aranżację przestrzeni. Różnej wielkości sale konferencyjne i bankietowe, można dowolnie dostosować do potrzeb naszych Gości.
Proponujemy kompleksową pomoc w zorganizowaniu wyjątkowego przyjęcia – bez względu czy będą to pierwsze, osiemnaste, czy kolejne okrągłe urodziny. Zadbamy o odpowiednią dekorację sali oraz doskonałe menu, odpowiednie do okazji i preferencji solenizanta bądź jubilata.

Jeśli są Państwo zinteresowani organizacją imprezy okolicznościowej w City Hotel**** w Bydgoszczy prosimy o wypełnienie formularza zapytania. W rubryce dodatkowe informacje prosimy o wprowadzenie wszelkich szczegółów, które mogą wpłynąć na organizację wydarzenia np. występ zespołu na żywo, dekoracja sali z konkretnym motywem przewodnim, określony rodzaj diety itp.

Kontakt

Dział Gastronomii:
tel. 52 325 25 17
tel. 52 325 25 22

gastronomia@city-hotel.pl

City Hotel, ul.3 Maja 6 85-950 Bydgoszcz

Złóż zapytanie

*-wymagane

Używamy plików Cookies, aby nasz serwis był dla Ciebie wygodniejszy i przyjaźniejszy. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Polityka plików cookies Zamknij

FreshMail.pl